Veelkord teest

Jube lugu küll, aga minust võib saada lausa tee inimene. Olen juba varasemalt maininud oma kohvilembelisust ja armastust inglise tee vastu. Samas olen leidnud mitmeid teisi tee sorte, mis on lausa võrratud.

Kohvi on alati hea hommikul enese käima lükkamiseks. Tee on aga selline rahuliku inimese jook. Leidsin end täna puht juhuslikult terassil seismast, aurav teekruus näpuvahel. Imetlesin öiset linna, juba varajaselt liikuvaid inimesi ja esimesi möödasõitvaid autosid.

Sellegi poolest jään oma väite juurde, et mustad teed on parimad. Samuti olen vaimustuses erinevates puuvilja teedest. Hea tee juurde käib loomulikult pruun suhkur, võimaluse korral suurte tükkidega kristallsuhkur. Lisaks võib alati teele lisada viilukese apelsini või klementiini, sidrun ja laim tekitavad pigem sellist enese ravimise meeleolu. Lõpetuseks võib loomulikult mustale teele ka piima lisada. Igale ühele oma maitse järgi.

Mina võtan nüüd oma värskelt keedetud tassikese teed, liigun terassil asuvale pingile ja naudin mahedat talveilma värskes õhus ajalehte lugedes. Elu nagu paradiisis.

Advertisements

Posted in Joogid, Tee

Püsiviide

Kommenteerimine on suletud.

%d bloggers like this: